środa, 26 czerwca 2019

Przedstawmy się :)


Chciałybyśmy, aby odbiorcy działań poznali naszą spiżarnianą drużynę. A oto i ona:


Ewelina Wolska - jedna z pomysłodawczyń i koordynator projektu, czyli ktoś kto czuwa, by wszystko działało jak w zegarku. Jest animatorem, twórczą duszą, malarką, antropologiem i folklorystą, autorką niejednych warsztatów kreatywnych oraz projektów "Wewnętrzna Bogini" i "Ja - torunianka". Członek Stowarzyszenia Dziedzictwo Rodzimej Kultury.

Sara Orzechowska - druga z pomysłodawczyń:). W projekcie zajmuje się prowadzeniem warsztatów zielarskich i etnograficznych. Autor projektu "Spotkania z Dziadami", cyklu warsztatów zielarskich "Zanurz się w naturę", współkoordynator i warsztatowiec w projekcie "Wewnętrzna Bogini". Zielarka, antropolog, posiada certyfikat medyczno-zielarski MEN. Członek Stowarzyszenia Dziedzictwo Rodzimej Kultury.

Agnieszka Dąbrowska - opiekun projektu, animatorka kultury w Domu Muz w Toruniu. Organizuje imprezy kulturalne, spotkania i warsztaty (m.in. w ramach Toruńskiego Festiwalu Książki oraz Mikrowsparcia). Koordynatorka projektów organizowanych z NCK i Fundację Orange (m.in. Sztuka do szkoły puka, Podgórz widmo). Otrzymała nagrodę dla Animatora Kultury Kulturalny Krawat.

Elżbieta Chrulska - opiekun projektu, animatorka kultury w Domu Muz, instruktor teatralny i coach, doktor nauk humanistycznych - literaturoznawstwo, absolwentka krakowskich Pracowni Dilettante oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Koordynator licznych projektów teatralnych i edukacyjnych: m.in. Stary Toruń Oczami Młodych, Akademia Wyobraźni, Lato w Teatrze, Na tropie Muz. 

Aleksandra Strzelecopiekun projektu, animatorka kultury w Domu Muz, plastyk, magister sztuki, architekt krajobrazu, florysta. Autorka i koordynatorka licznych projektów plastycznych i edukacyjnych m.in: Land arty- wyrazy natury,"Nocnik" - nocne malowanie w mieście, "Mallaria" - dzienny piknik sztuki, Baby Pruskie, Złomki, Wege kwiaty, Ogródnik, Wielogród-Sąsiedzki Ogród, Bieganie z aparatem, Roślinne słoiki, Domy dla roślin, Mikroklimat i wiele innych. 

Natalia Olejnik - doktorantka na biologii, prowadząca w naszym projekcie zajęcia z "dzikiej kuchni". Łączy specjalistyczną wiedzę botaniczną z wykorzystywaniem dziko spotykanych roślin do tworzenia posiłków, aktywnie chroni dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe. 

Anna Pilewicz - artystka, prowadząca zajęcia z kolagrafi. Zajmuje się dziedzinami sztuk wizualnych - grafiką warsztatową, malarstwem, wideoartem. Prowadzi pracownię artystyczną - Rekwizytornię Drzew. W pracy stara się rozwijać kreatywność i wyobraźnię. 

Joanna Chmielewska - fotografka, absolwentka dziennikarstwa i kulturoznawca. Posługuje się tak samo sprawnie obrazem jak i słowem. W projekcie będzie czuwała nad tym, by uwiecznić w kadrze wszystkie najpiękniejsze chwile, które umieścimy w publikacji. 



Chcemy, byście poznali nas bliżej, ponieważ spędzimy ze sobą sporo czasu podczas trwania projektu. Mamy nadzieję, że stworzymy wspólnie świetny zespół! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz